چرا بايد درب ضد سرقت بخريم؟

اهميت زيبايي ظاهري هر خانه براي هر خانواده اي طبيعتا حائز اهميت بوده كه نقش بسزايي هم در روحيه ساكنين آن خانه خواهد داشت. اما مسئله مهمتري كه قبل از زيبايي وجود دارد، امنيت است!

شما هرچقدر هم يك خانه زيبا اما فاقد امنيت لازمه داشته باشيد، مطمئنا نمي توانيد زندگي بي دغدغه و راحتي را در آن خانه تجربه كنيد و از ترس به سرقت رفتن اموال‌تان ممكن است سخت حاضر به ترك منزل خود به جهت مسافرت، ميهماني يا خريد شويد.

درب‌ها را مي توان اصلي ترين شاخصه امنيت هر منزل دانست؛ اگر درب منزل شما از امنيت خوبي برخودار باشد، شما هم دغدغه و نگراني فكري نخواهيد داشت. در گذشته سارقان حرفه اي مي توانستند به راحتي با شكستن يا اهرم كردن درب و يا حتي باز كردن قفل آن بوسيله شاه كليد و در برخي موارد يك سوزن (!) به راحتي وارد منزل شما شده و اموال‌تان را به سرقت ببرند!

چرا درب ضد سرقت؟

اما با پيشرفت تكنولوژي در حوزه تجهيزات امنيتي ديگر نيازي به نگراني از بابت سارقان نيست! درب ضد سرقت از جمله جديدترين تجهيزات امنيتي است كه انواع مختلف آن در بازارها به چشم مي خورند. اين درب‌ها با توجه به مشخصه هايي كه دارند، اجازه ورود هيچ سارقي را به منزل شما نخواهند داد.

البته پيش از اين نرده هاي آهني حفاظتي نيز براي چندين برابر كردن امنيت درب هاي معمولي قديمي در برخي منازل بكار مي رفتند، اما بي شك امنيت درب هاي ضد سرقت را نمي توان با هيچ درب و نرده حفاظتي قياس كرد! اما چرا بايد درب ضد سرقت بخريم؟

بد نيست بدانيد كه شما مي توانيد درب هاي ضد سرقت مورد نياز خود را با توجه به ويژگي هاي مدنظرتان و راهنماي خريد سفارش دهيد؛ بطور مثال انتخاب رنگ، ايمني بيشتر و يا چشمي روي درب از جمله مواردي هستند كه مي توانند به انتخاب شما بر روي درب‌ها تعبيه گردند.

يكي از جالب توجه ترين ويژگي هاي درب ها بكار رفتن يك ورقه فلزي ضخيم از جنس فولاد ميان دو رويه چوبي درب است. همانطور كه مي دانيد يكي از راه هاي آسان باز كردن درب هاي قديمي شكستن يا اهرم كردن آن از بخش اتصال با چهارچوب بود كه حالا با استفاده از اين ورقه هاي فولاد سراسري داخلي از اين پس شكستن آنها نيز غير قابل انجام خواهد بود!

از درب هاي ضد سرقت علاوه بر منازل مي توان براي محيط هاي ديگري همچون اداره‌جات يا كارخانه‌ها نيز استفاده كرد كه با توجه به ضرورت ايمن بودن اماكن ذكر شده در برابر سرقت، لازم است تا درب هاي بكار برده شده در اين مكان‌ها از امنيت نسبي بيشتري در قياس با درب هاي ضد سرقت بكار برده شده در منازل برخودار باشند.

چرا درب ضد سرقت؟

اما ديگر ويژگي مهم درب‌هاي ضد سرقت كه عموم آنها توليد كشور تركيه هستند، امكان عايق كردن آنها در برابر برودت و حرارت، صوت و رطوبت است كه بي شك اين عامل براي منازلي كه در محيط هاي پر رفت و آمد، محيط هاي رطوبتي همچون مناطق شمالي كشور، محيط هاي كويري و سردسير قرار دارند، عاملي بسيار مهمي برشمرده مي شود.

در پايان شما را دعوت به تماشاي كليپي از تست امنيت يك درب ضد سرقت ترك مي‌كنيم تا بيشتر به دلايل ما مبني بر اينكه چرا بايد درب ضد سرقت بخريم؛ پي ببريد:

شما نيز مي توانيد با استفاده از اين درب ضد سرقت ترك اصل ، خانه خود را هم زيباتر و هم ايمن‌تر كنيد…

نوشته شده توسط mehdi | ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |